On-line трансляція

Світлини

Bankoboev.Ru_iisus_hristos.jpg

Відвідувачі сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4
mod_vvisit_counterВчора9
mod_vvisit_counterЦього тижня39
mod_vvisit_counterМинулого тижня46
mod_vvisit_counterЦього місяця126
mod_vvisit_counterМинулого місяця368
mod_vvisit_counterВсі225629

Сьогодні: 2019-01-19

Форма підписки на наші новини

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Авторизація

Папа Франциск приголомшив учасників спільної молитви в базиліці Святого Петра своєю поведінкою, коли в п’ятницю, 28 березня, перед усіма присутніми приступив до сповіді.

«Моє батьківське серце крається від болю, коли помічаю, що доручені моїй пастирській опіці вірні – діти мальовничого Прикарпатського краю, батьки та діди яких завжди відзначались особливим трепетним ставленням до природи як Божого створіння, сьогодні ставляться до нього безвідповідально, поповнюючи гріхи проти свого Творця та Спасителя».

30 березня 2014 р.Б. молодіжний хор "Слідами Херувимів" відвідав храм св.Йосафата де своїм співом супроводжував Святу Літургію. Опісля Служби Божої відбулась дружня розмова з братами редемптористами. В ході розмови вияснилось, що це вперше до них завітав хор з іншої парафії і це було щось нове для даного храму.  Для нас же хористів - це було досвідом співу за межами рідної парафії, а також ми з користю провели час.

Парафіяни храму Віри, Надії, Любові та їх матері Софії щиросердечно вітають отця Андрія з Днем народження. Ми вдячні Богові за те, що подарував нам такого хорошого Настоятеля. Ваше серце, немов те життєдайне джерело, наповнене любовю до всіх нас і ніколи не вичерпується. Завжди за порадою, за добрим словом ми поспішаємо до Васі знаходимо  мудру відповідь . Ви навчаєте нас доброти, чуйності, любові .