On-line трансляція

Світлини

Ікона на титул.jpg

Відвідувачі сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні10
mod_vvisit_counterВчора9
mod_vvisit_counterЦього тижня45
mod_vvisit_counterМинулого тижня46
mod_vvisit_counterЦього місяця132
mod_vvisit_counterМинулого місяця368
mod_vvisit_counterВсі225635

Сьогодні: 2019-01-19

Форма підписки на наші новини

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Авторизація

  Понеділок 

18:00  Свята Літургія за здоров’я і всяке прошення             

19:00  Вервиця до Богородиці

Вівторок

9:00 Свята Літургія за померлих. Панахида

18:00 Свята Літургія за хворих.  Помазання святим єлеєм  з  Гробу Господнього на оздоровлення душі і тіла  

Папа Франциск_

Життя віри тісно пов’язане із життям милосердної любові до бідних. Без неї все те, що визнаємо устами, буде лицемірством. Про це під час Меси 7 березня говорив Папа Франциск, коментуючи євангельську розповідь, в якій законовчителі критикувати Ісуса за те, що Його учні не дотримуються приписів посту.

Ой, кум до куми залицявся...Хрещення — важливе таїнство у житті кожної людини. До вибору кумів, які будуть хресними батьками дитини, треба ставитися уже серйозно, бо на них покладається велика відповідальність бути духовними наставниками для своїх похресників. Коли треба хрестити немовля, кого можна вибирати за хресних, а кого, навпаки, не варто запрошувати, журналіст “ВЗ” попросила розповісти отця-диякона Романа Соколенка (на фото) із прес-служби Львівської архієпархії УГКЦ.

У новому пастирському посланні Блаженнішого Святослава та членів Постійного Синоду Єпископів УГКЦ на Великий піст є гарна настанова для всіх вірних: кожен новий день у тижні можна присвятити посту та молитві за різних людей, які для нас і разом з нами прагнуть кращого життя у нашій Батьківщині.