On-line трансляція

Світлини

Ікона на титул.jpg

Відвідувачі сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4
mod_vvisit_counterВчора9
mod_vvisit_counterЦього тижня39
mod_vvisit_counterМинулого тижня46
mod_vvisit_counterЦього місяця126
mod_vvisit_counterМинулого місяця368
mod_vvisit_counterВсі225629

Сьогодні: 2019-01-19

Форма підписки на наші новини

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Авторизація

 Як мати мир в душі й звідки він може взятися? Що робити, коли не знаєш що робити? Які є психологічні способи для того, щоб заспокоїтись чи допомогти опанувати себе ближньому? Про все це розкажемо вам крок за кроком.

А якщо серйозно, то яка мені користь з посту? І що про піст думає Сам Бог? І найголовніше: що в піст не можна їсти? Про все це – далі :)

Нам сьогодні важко довіряти новому керівництву, бо ми зазнали дій влади, яка поневолює, принижує і вбиває, тому треба буде докласти великих зусиль до подолання цього гріха. Першим кроком на цьому шляху має бути прощення... Разом із тим мусимо пам’ятати, що довіра до оновленої влади не може бути сліпою і повинна супроводжуватися активною співвідповідальністю... Осмислюючи чисту жертву Небесної сотні та відданість сотень тисяч людей, кожен із нас повинен по-іншому міряти своє життя.
«Віра, яка не приносить плодів у ділах, не є вірою», – зауважив Папа Франциск у своїй проповіді під час Святої Меси в каплиці резиденції «Дім святої Марти» у п’ятницю, 21 лютого. Він сказав, що у світі є багато християн, які дуже часто повторюють слова Символу Віри, але дуже мало впроваджують їх у життя.

У неділю, 23 лютого о 15.00 год. парафіяни нашого храму висловили свою солідарність із київським Євромайданом, вийшовши з державними прапорами на площу біля монументу «Борцям за волю України», що розташований навпроти СЗШ № 97. Таким чином усі учасники дійства приєдналися до всесвітнього вшанування полеглих Героїв Майдану в Києві.