On-line трансляція

Світлини

Ікона на титул.jpg

Відвідувачі сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8
mod_vvisit_counterВчора7
mod_vvisit_counterЦього тижня30
mod_vvisit_counterМинулого тижня34
mod_vvisit_counterЦього місяця131
mod_vvisit_counterМинулого місяця312
mod_vvisit_counterВсі224519

Сьогодні: 2018-10-18

Форма підписки на наші новини

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Авторизація

молитваМолитва є чимось надзвичайно простим, ось тільки не людина в ній найважливіша, а Бог. Ну добре, — скаже хтось тверезо, — але як відшукати Бога і як стати у Його присутності? Це легко і важко одночасно, але вміщається у лаконічне «достатньо бути».

 Нехай же Ваше священиче служіння буде сповнене непорушною вірою праведників Старого Завіту, безмірною радістю від перебування поблизу Христа апостолів, неземною святістю ісповідників віри Української Греко-Католицької Церкви в лиці новомучеників, незворушним терпінням мучеників за Христову науку та силою любові на зразок любові Бога до людей. Бажаємо, щоб ви гідно несли це ярмо Христове та завжди спрямовували свій погляд до вічності. На многії й благії літа, отче Романе!

6 квітня 2014 р. Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, здійснив пастирський візит до храму Свв. мучч. Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії (м. Львів, вул. Миколайчука). Під час відвідин єпископ очолив Архиєрейську Божественну літургію, виголосив проповідь та звершив поставлення у пресвітери диякона Романа Соколенка, а піддиякона Михайла Ганяка поставив у диякони.

 

Читати далі>>>

 

 У вівторок, середу і четвер (8-9 квітня) на нашій парохії проходитимуть Великопосні реколекції  і Великодня сповідь. Початок о 18:00год.(сповідь з 17:30 год.)

                                  Ласкаво запрошуємо до молитви!

Про значення реколекцій та важливість для людини.

Саме слово «реколекції» походить від латинського recollection, що означає відновлення. Українське слово «колекція» асоціюється зі збиранням марок, значків тощо. Кожна людина упродовж свого життя, дня, тижня, місяця, року, 10 років назбирує у душі певну «колекцію» добрих думок, діл, зауваг, а також і недобрих, грішних.