On-line трансляція

Світлини

ib153.jpg

Відвідувачі сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7
mod_vvisit_counterВчора9
mod_vvisit_counterЦього тижня42
mod_vvisit_counterМинулого тижня46
mod_vvisit_counterЦього місяця129
mod_vvisit_counterМинулого місяця368
mod_vvisit_counterВсі225632

Сьогодні: 2019-01-19

Форма підписки на наші новини

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Авторизація

Наша парафія названа на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові, а також їх матері Софії. Така назва нашого храму є невипадковою, і для того, щоб краще зрозуміти її зміст, необхідно розглянути життя її небесних покровителів: «Свята Софія була благочестивою вдовою походженням з італійського роду.

Час її життя припав на II століття – час правління єпарха Антіоха та царя Андріана. Софія мала трьох дочок, що носили імена найголовніших чеснот – Віри, Надії та Любові. Усі вони були ревними християнками та плекали любов до Бога, до чого змалечку привчила їх мати. Коли цар Андріан про це дізнався, він наказав цим побожним християнам відректися власної віри. Взамін на їх відречення він пропонував їх усиновити та наділити будь-якими статками. Оскільки вони відмовлялись від цього, він дав їм 3 дні на роздуми, відправивши до однієї жінки на ім’я Палладія. Коли вони після цього й надалі не відрікались Христа та відмовлялись виконати наказ імператора й поклонитись поганській богині Артеміді, усіх трьох сестер почали катувати. Спочатку кати на очах у матері та її сестер почали нещадно бити старшу Віру, відриваючи
частини від її тіла. Потім поклали її на розпечені заразні грати, а згодом – кинули в казан з киплячою смолою. І врешті-решт присудили до усікання мечем. Молодші сестри Надія і Любов, натхненні мужністю старшої сестри, перетерпіли подібні їй муки. Вогонь не заподіяв їм шкоди, і тоді, як і старшій сестрі, їм відтяли мечем голови. На той час Вірі було 12 років, Надії – 10, та Любові – 9. Мати Софія, забравши їх тіла, поховала їх, згідно передання, на високому місці. А сама померла біля їх могили, як зазначає передання: «приєдналась до доньок, оскільки не плоттю, але серцем страждала за Христа». Свята церква свято шанує гідне християнське життя святих мучениць, сповнене чесно та праведних вчинків, вінцем яких стала їх мученицька смерть за Христа. Тому і наша церква має особливу благодать носити назву цих святих покровителів.

Коментарі  

 
0 #1 Любов 2012-09-30 14:02 Доброго дня,
Кілька разів була у Львові, але не знала про ВАС. Сьогодні - в день мого ангела дізналась про церкву Віри Надії та Любові.Буду вважати її своєю духовною наставницею та при першій же нагоді відвідаю. Помоліться за мою душу грішну. Може стане легше жити. Укріпіть мене святі мучениці, покажіть шлях іститнний.Будьте мені щитом від негараздів долі та злоби,типості людської. Шаную ВАС прихиляюсь перед ВАМИ.
Цитувати
 

Додати коментар

Лише зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.


Захисний код
Оновити