On-line трансляція

Світлини

1160.jpg

Відвідувачі сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні9
mod_vvisit_counterВчора9
mod_vvisit_counterЦього тижня44
mod_vvisit_counterМинулого тижня46
mod_vvisit_counterЦього місяця131
mod_vvisit_counterМинулого місяця368
mod_vvisit_counterВсі225634

Сьогодні: 2019-01-19

Форма підписки на наші новини

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Одного разу зустрілося двоє робітників у полудневій годині на вулиці міста Гамбурга. Вони були безробітні, скаржилися на свою долю: чому багачі мають всього вдосталь? Чому бідняки без праці й без опори? В тій хвилині паламар йшов дзвонити на "Ангел Господній". На голос дзвону один з робітників, на ім'я Клавдій Карстенс, зняв шапку й почав відмовляти Янгольське Поздоровлення. Другий, насміхаючись з цього акту побожности, сказав: "Дахівка впаде з даху – голову тобі розіб'є!" В тій хвилині біля них проходив один пан, власник фабрики цукру і сказав до Клавдія: "Якщо хочеш працювати, ходи зі мною, я тобі допоможу!" Щасливий робітник відразу ж прийняв ту пропозицію. По дорозі старий пан сказав: "Якщо ти хочеш у мене служити, то ніколи не

питайся в мене про причину, чому я роблю так, а не інакше. Я не люблю, щоб той, хто їсть мій хліб, питався про мої діла.

"Клявдій відповів: "Нехай так буде!" 

Прийшовши додому, пан наказав робітникові рубати дрова, а потім ним уже не займався, хіба лишень, щоб йому заплатити. Згодом він сказав йому: "Клавдію, ти щодня мусиш долати довгу дорогу, і якщо хочеш, ти можеш зі своєю родиною оселитися в домі, що стоїть в саду". Робітник прийняв ту пропозицію і подякував, але не питався за що ця ласка.Пройшов рік, а пан до Клавдія каже: "Завідувач моєї цукроварні втік, забравши з каси готівку, якщо хочеш, можеш зайняти його місце!"Проминув новий рік. Одного дня велів пан поставити паркан між фабрикою і домом Клавдія, переділяючи таким способом сад на двоє. Тоді робітник мусів далеко обходити, щоб дістатися до фабрики. Але він пильнував, щоб не запитатися про причиу забаганки свого пана.Потім пан помер і у своєму заповіті, а виконавцем заповіту був його брат, було сказане: "Клавдієві я лишаю половину саду, ту половину, що знаходиться на другім боці паркану, що його я велів поставити; також записую йому дім, що він досі займає".

 "І якщо б Клавдій запитав, в що я не вірю, – навіщо я прийняв його до себе на службу, то нехай знає, що за те, що бачив я, як він зняв шапку на голос дзвону "Ангел Господній", і як відмовляв "Богородице Діво!"

Старий пан, без сумніву, чудово наслідував поведінку Предоброго Бога.Господь Бог не любить, коли Його питають: "для чого", бо ми Його сотворіння та їмо Його хліб. Він нас наповняє добродійствами. Не питаймо ж "для чого – навіщо?", бо все те – Його доброта. Але дуже часто Його наміри торкаються наших планів: Він накреслює паркан, поставлений зовсім справедливо попри наш сад, і чекає, що ми про це будемо думати або говорити.Одначе ця стіна не що інше, як те, що добре для нашого майбутнього. І коли ми завчасно дошукуємося того "для чого" у відношенні до Божого розпорядження, ми нехтуємо всецілим відданям себе Божій Волі, ми не подобаємося Богові.Тож віддай себе цілковито Богові, і вдовольняйся молитвою до Пресвятої Діви. Одного дня ти побачиш, що Господь Бог є добрий для тебе, бо ти любиш Його Матір і молишся до неї.Крім того, будь переконаний, що все те, чого Бог тобі бажає, не може бути зле. Приймай від Нього з любов'ю як насолоду, так і гіркість, як успіх так і невдачу, як щастя так і недолю, як здоров'я, так і слабість, а Він усе це обертатиме на твоє справжнє добро. Але ніколи не питай Його, для чого Він так поводиться.Ось що здолала Пресвята Діва: Господь Бог, забираючи Свого Предоброго Сина, забрав від неї більше, ніж життя. Допускаючи, щоб Вона була присутня при смертних муках Свого Сина на хресті, Він устромив вістря копія в її материнське серце. А це їй завдавало більшого болю, аніж тисячі передсмертних судоргів.Але Діва знала, що така була Божа воля, і вона на Голгофті повторювала: "Нехай буде мені по слову Твоєму" – нехай мені станеться за Твоїми словами!

Із книги "Моя небесна ненька"

о. Йосиф Схрейверс Ч. Пр. Ізб.

 Дорогі брати і сестри у Христі!

Храм «Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії» потребує вашої допомоги як молитвою, так і матеріально. Дякуємо за кожнен Ваш вклад в розвиток парафії!

Банківські реквізити:

Релігійна громада УГКЦ ЗКПО (ЄДРПОУ) 26126796

в м. Львові МФО 325365

р/р 260070127358  ЦФ ПАТ «Кредобанк»

260070127358/124 - Канадський долар

260070127358/840 - долар США

260070127358/978 - євро