On-line трансляція

Світлини

ib153.jpg

Відвідувачі сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4
mod_vvisit_counterВчора9
mod_vvisit_counterЦього тижня39
mod_vvisit_counterМинулого тижня46
mod_vvisit_counterЦього місяця126
mod_vvisit_counterМинулого місяця368
mod_vvisit_counterВсі225629

Сьогодні: 2019-01-19

Форма підписки на наші новини

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Авторизація

Історія парафії

Наша парафія названа на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові, а також їх матері Софії. Така назва нашого храму є невипадковою, і для того, щоб краще зрозуміти її зміст, необхідно розглянути життя її небесних покровителів: «Свята Софія була благочестивою вдовою походженням з італійського роду.

Час її життя припав на II століття – час правління єпарха Антіоха та царя Андріана. Софія мала трьох дочок, що носили імена найголовніших чеснот – Віри, Надії та Любові. Усі вони були ревними християнками та плекали любов до Бога, до чого змалечку привчила їх мати. Коли цар Андріан про це дізнався, він наказав цим побожним християнам відректися власної віри. Взамін на їх відречення він пропонував їх усиновити та наділити будь-якими статками. Оскільки вони відмовлялись від цього, він дав їм 3 дні на роздуми, відправивши до однієї жінки на ім’я Палладія. Коли вони після цього й надалі не відрікались Христа та відмовлялись виконати наказ імператора й поклонитись поганській богині Артеміді, усіх трьох сестер почали катувати.

 Історія нашої парафії бере свій початок ще від 1998 року. Ідею побудови храму в цьому районі довго виношував о. Роман Іванців. Саме він почав готувати план цієї церкви, який згодом передав о. Андрію Мацьківу. На зібранні місцеві жителі вирішили, що тут дуже потрібна церква, а також з радістю прийняли пропозицію назвати майбутній храм іменем Святих мучениць Софії та її дочок Віри, Надії, Любові.